חוויות עם kybun

קראו מה חוו לקוחות, רופאים ואישיי ציבור ידועי שם עם kybun בהקשרים שונים, כגון בית ספר, ספורט, מקום עבודה וטיפול רפואי.

(Reset)

רוני בן יהודה, מנהל נכסים, הוד השרון

שנים רבות אני סובל מכאבי גב, שהלכו והתגברו. חיפשתי פתרונות בכל מיני כיוונים, אם זה היה מדרסים, אם זה היה נעליים מיוחדות ולצערי הפתרון היה חלקי ולא נתן מענה לכאבים שלי. התוודתי במסגרת פרסומות שהיו לנעלי קיבוט, והחלטתי אני מנסה אותן. להפתעתי לאורך זמן, הסתבר שככל שנעלתי אותן יותר וככל שהלכתי יותר, הנעליים הוכיחו את עצמן ונתנו לי פתרון. אמנם לא פתרו את כל כאבי הגב, אבל בהחלט הקלו ועזרו לי להלך במהלך היום ולהשאר רענן, ולכן רכשתי נעליים ואני אכן מתכונן לרכוש נעליים נוספות. המלצתי לאישתי שאכן לא הססה וקנתה, אני ממליץ את זה כמובן לחברים ואני חושבת שיש להם עתיד מזהיר. 

רוני בן יהודה, מנהל נכסים, הוד השרון

מנשה טרם, מנכ"ל חברת סטארטאפ, יבנה

אני התחלתי להשתמש בנעליים האלה על רקע שימוש קבוע במדרסים. אני משתמש במדרסים רפואיים למעלה מ10 שנים. יש הבדל גדול באפקט הרפואי. המדרסים הקטינו לי את הכאבים ולעומת זאת בנעליים האלה לא כואב לי בכלל. אני משתמש בהם 12, 13, 14 שעות ביום, אני משתמש בהם בקביעות מאז שקניתי אותם. לא הפסקתי להשתמש בהם אפילו לא לזמן קצר, ולא מזמן כדי להשלים את שאר חלקי היום כשלא מתאים ללכת בנעליים שחורות או נעלי עבודה, רכשתי עוד זוג אחד. 

מנשה טרם, מנכ"ל חברת סטארטאפ, יבנה

ד"ר אנדראס גוסל-קופנבורג, ראש המרכז השוויצרי לרפואה אולימפית, מנהל רפואי של "קרוסקליניק" בבזל

"עבודתי כרופא עם נבחרת מזחלות השלג של קנדה הקנתה לי הזדמנות לנסות את נעלי kyBoot בשימוש יומיומי ובפעילות ספורטיבית בעצימות קלה. התרשמתי מאוד מהתפיסה שבנעליי kyBoot. ההליכה נעימה מאוד ומעל לכול, היא ממש מפעילה את הגוף. ניתן להרגיש שהסוליה סופגת זעזועים היטב והיא נעה לכול הכיוונים אבל לעולם אינה בלתי יציבה או לא נעימה. גם לי יש בעיות בכפות הרגליים עם קשתות גבוהות מאוד, דבר הגורם לכריות כף הרגל לשאת משקל רב מאוד. מהרגע הראשון הנעליים התאימו לצורת כף הרגל שלי ולצרכיי ויכולתי לנעול נעליים ללא מדרס בפעם הראשונה מזה שנים."

ד"ר אנדראס גוסל-קופנבורג, ראש המרכז השוויצרי לרפואה אולימפית, מנהל רפואי של "קרוסקליניק" בבזל