חוויות עם kybun

קראו מה חוו לקוחות, רופאים ואישיי ציבור ידועי שם עם kybun בהקשרים שונים, כגון בית ספר, ספורט, מקום עבודה וטיפול רפואי.

(Reset)

רותי בן יהודה, מנהלת אדמיניסטרטיבית, מרכז רפואי רבין, הוד השרון

בשנת 2010 קרעתי רצועה בברך וסבלתי קשות מכאבי ברכיים, עד שפגשתי את הנעל של קיבוט שהמליצו לי עליה. התחלתי לנעול אותה ואכן הפלא ופלא. אחרי שהתרגלתי אליה היא עשתה את שלה והכאבי פחתו. בעקבות זה המלצתי לבעלי שסובל מכאבי גב, לאחותי, לאחי ונדמה לי שהם כולם נהנים מאוד ומברכים. 

רותי בן יהודה, מנהלת אדמיניסטרטיבית, מרכז רפואי רבין, הוד השרון

רוני בן יהודה, מנהל נכסים, הוד השרון

שנים רבות אני סובל מכאבי גב, שהלכו והתגברו. חיפשתי פתרונות בכל מיני כיוונים, אם זה היה מדרסים, אם זה היה נעליים מיוחדות ולצערי הפתרון היה חלקי ולא נתן מענה לכאבים שלי. התוודתי במסגרת פרסומות שהיו לנעלי קיבוט, והחלטתי אני מנסה אותן. להפתעתי לאורך זמן, הסתבר שככל שנעלתי אותן יותר וככל שהלכתי יותר, הנעליים הוכיחו את עצמן ונתנו לי פתרון. אמנם לא פתרו את כל כאבי הגב, אבל בהחלט הקלו ועזרו לי להלך במהלך היום ולהשאר רענן, ולכן רכשתי נעליים ואני אכן מתכונן לרכוש נעליים נוספות. המלצתי לאישתי שאכן לא הססה וקנתה, אני ממליץ את זה כמובן לחברים ואני חושבת שיש להם עתיד מזהיר. 

רוני בן יהודה, מנהל נכסים, הוד השרון

ד"ר רפי פישר, רופא שיניים, רמת גן

במרפאה אני נמצא כל הזמן בתנועה, פתאום קיבלתי בולם זעזועים, שזה דבר מאוד חשוב, והדבר הזה עזר לי מבחינת התחושות והכאבים בגב. אני באמת מרגיש שאני הולך על אוויר, ופחות כאבי גב ופחות בעיות שיש לי בחיי יום יום. לשמחתי אני יכול להגיד שאני ממליץ לחברים וגם העברתי את זה בפייסבוק לחברים שהם רופאי שיניים. במיוחד בתור אחד שמלמד אגרונומיה וכל מה שקשור בזה, אני מקווה שלהמלצה שלי יש לה גם תוקף קצת יותר מקצועי מאשר רק עבודה. 

ד"ר רפי פישר, רופא שיניים, רמת גן

עדי פורת, מפיקת אירועים 'SimchaMaker', רישפון

במסגרת האירועים שאני מפיקה אני הולכת המון שעות ביום, מהבוקר עד אחרי הצהריים. אני בבגדי עבודה עד השעה חמש ואז אני עולה על שמלה ואני אלגנטית. לא מצאתי את הנעל שתהיה לי נוחה, שאני אצעד עליה, שאני אלך בה עד שעה שש. הייתי מגיעה לאירוע עם כאבים, כאבי ברכיים, כאבי גב, כדורים, משחות. לא התחיל האירוע וכבר אני מפורקת. עד שהגיע הדבר האידיאלי, שזה נעלי קיבוט. פשוט מהרגע שנעלתי אותן הרגשתי כבר הרגשה שונה בגוף. ממש ככה, הרגשה שונה בגוף. פחות כאבים, עד שהם נעלמו לגמרי אחרי ההליכה השלישית והרביעית. לא כאב לי, התחלתי להפיק בכיף בלי כדורים ובלי משחות. אני ממליצה לכולם על זה, בין אם זה לכאב כזה או כאב אחר, זה עוזר לכולם.  

עדי פורת, מפיקת אירועים 'SimchaMaker', רישפון

אריקה אגנברגר, עובדת דואר

"מיוני 2009 אני נועלת kyBoot בכול עת שאפשר בעבודתי בדואר ובזמני הפנוי. כאבי הגב שלי פסקו כמעט לגמרי והדליות ברגליי היו לזיכרון רע בלבד. אני מאושרת וכבר לא אוהבת לצעוד בנעליים אחרות."

אריקה אגנברגר, עובדת דואר

פי ווירז, זמר מוביל בלהקת הרוק "דדה אנטה פורטס"

"לעיתים קרובות אני סובל מכאבי גב לכן אני נועל את ה-kyBoot שלי מתי שרק אוכל. אני אוהב את הנעליים הרכות והגמישות. הן נוחות להפליא. "

פי ווירז, זמר מוביל בלהקת הרוק "דדה אנטה פורטס"

ג'וזף מראה, מועדון ההוקי דאבוס

"כשנעלתי את נעלי ה-kyBoot בפעם הראשונה לא האמנתי כמה נוחות הנעליים האלה. אחרי כמה שבועות איתן ידעתי שהן לא רק נוחות אלא ממש עובדות! הן הקלו על כאבי הגב שלי, בעיה שגרתית אצל רוב האתלטים המקצוענים. אינני יכול להסיר אותן מרגליי! "

ג'וזף מראה, מועדון ההוקי דאבוס