יותר אנרגיה במקום העבודה

10.09.2010

חברת EKT AG עיצבה משרד ארגונומי למען הצוות שלה.

 במאי 2010 חברת EKT AG רכשה כיסאות מתכווננים או שולחנות עמידה בעבור עמדות העבודה שלה במשרדה הראשי בארבון, שוויץ. כל עובד קיבל מזרון kyBounder על פי בקשה.

"רבים מעובדינו עובדים מול המחשב כל היום. בעמדות העבודה החדשות שלהם ניתן להם להחליט כמה זמן הם רוצים לעבוד בעמידה. השולחנות בשילוב kyBounder הם אמצעי אפקטיבי לעידוד בריאות טובה בחברה שלנו." מסביר קורנל לוסר, המנכ"ל.

התגובה לעיצוב החדש של המשרד הייתה חיובית ביותר.

"כשאני עובד במשרד אני עומד כמעט תמיד. מזרון  kyBounder גורם לי לנוע בהתמדה ואני משנה את היציבה שלי לעיתים קרובות יותר. זה גורם לי להרגיש רענן ואקטיבי יותר. התנועות הקטנות משחררות את השרירים בגב שלי וגורמים להם להיות פחות מתוחים."

רנה גאוס, ראש טלקומוניקציה

 

"אני מבלה כשליש משעות העבודה שלי בעמידה, לרוב לפני ארוחת הצהריים ובשעות אחר הצהריים המאוחרות. אם אני יושבת זמן רב מדי אני מקבלת תחושה נימול נוראה ברגליים. הישיבה והעמידה לסירוגין אידאלים בשבילי."

כרמן פלוג, צוות הקמת קווים

 

 

"כשאני עומד היציבה שלי זקופה יותר כי כשאני יושב אני נוטה לגלוש ליציבה רופסת. לא הייתי מאמין שיכול להיות הבדל כה גדול אם אתה עומד על הרצפה או על מזרון הקיבאונדר. הרבה יותר נעים לעמוד יחף על המזרון, זה מפחית את המתח בגב שלי הרבה  יותר טוב."

סטפן ארטה, ראש ניהול אנרגיה