קרל מולר ממציא MBT מציג את kyBoot, פריצת דרך בעולם הנעליים

ב-1996 המציא המהנדס קארל מולר את נעלי MBT ובכך חולל מהפכה בתעשיית הנעליים עם הסוליה המתנדנדת. כעת, ב- kyBoot עם החידוש "הליכה על אוויר", מולר עושה צעד קדימה. מדוע הנעל החדשה של קארל מולר מיוחדת כל כך?

kyBoot בהשוואה ל-MBT
הצורך ללמוד טכניקה חדשה להליכה, כמו שהיה ב-MBT הוא נחלת העבר. כיום, אתם נועלים את kyBoot ומיד חווים את התחושה הייחודית של "הליכה על אוויר". ב-kyBoot אינכם הולכים, אתם מרחפים. "התחושה של ריחוף היא ייחודית", מסביר קארל מולר. כל צעד משגר אתכם לרגע למצב של חוסר משקל. ההתקן הייחודי הוא כרית אויר רכה וגמישה. מיד ניתן לחוש איך היא סופגת זעזועים ומתאימה את עצמה בשלמות לכף רגלכם. בין אם אתם בטיול, בצעידה או בסידורים בעיר, נעלי kyBoot כה נוחות לנעילה שלא תרצו לחלוץ אותן שוב לעולם.

כיף לחזור לכושר עם kyboot

עם kyBoot כולם יכולים לשפר את בריאותם ללא הקצאת זמן מיוחד. בנעלי kyBoot כפות הרגליים מונחות על מצע רך וגמיש המאפשר להן חופש תנועה רב ככול שצריך. הגמישות והאלסטיות הרב כיוונית מעניקות לשרירים את התרגול שלו הם זקוקים. kyBoot מקלה על המפרקים ומשחררת לחצים. היות שהחומר הרך והגמיש תמיד מתאים את עצמו באופן דינמי לכף הרגל, נעלי kyBoot אידיאליות לבעיות בכף הרגל כמו בניון (עצם בולטת) ודורבן בעקב.